Обдарована молодь громади отримає спеціальні премії

Дата: 03.08.2021 11:15

Підтримка освіти — пріоритет для влади Вільнянської міської територіальної громади. З метою підтримки обдарованої молоді, рішенням дванадцятої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання від 29.07.2021 № 6 «Про премії Вільнянської міської ради для обдарованої молоді Вільнянської міської територіальної громади» засновано вказану Премію та затверджено Положення про неї. Премії Вільнянської міської ради для обдарованої молоді Вільнянської міської територіальної громади призначаються з метою підтримки обдарованої молоді, стимулювання їх творчості та засвідчення їх особистих досягнень у професійній, трудовій та суспільній діяльності на місцевому рівні. Відповідно до п. 2 Положення про премії Вільнянської міської ради для обдарованої молоді Вільнянської міської територіальної громади премія присуджується особам, які зареєстровані та проживають на території Вільнянської міської територіальної громади, віком від 18 до 35 років, за особисті досягнення, протягом календарного року, що передує її присудженню.

Щорічно присуджується 10 Премій у різних номінаціях  за напрямками в галузі освіти, медицини, культури, економічного розвитку, правоохоронної діяльності, природного середовища, патріотичного виховання молоді, здорового способу життя, розвитку місцевого самоврядування та інших.  Закликаємо визначитись із кандидатами на присудження Премії від Вашої установи, підприємства або організації та надати до комісії з присудження вказаної премії матеріали з урахуванням п. 5 Положення про премії Вільнянської міської ради для обдарованої молоді Вільнянської міської територіальної громади. Детальніше про Програму підтримки обдарованої молоді на 2021 рік читайте тут:

Рішення про премії Вільнянської міської ради для обдарованої молоді Вільнянської міської територіальної громади

Про надання кандидатури