ПІДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ МІСЬКОЇ ВЛАДИ

Дата: 05.08.2021 11:47

05 серпня, з метою вивчення стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років, Вільнянську міську територіальну громаду з робочою поїздкою відвідали представники Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації.

За участі Вільнянського міського голови Наталі Мусієнко, директора Департаменту Віталія Литвиненка, заступника директора Департаменту – начальника управління експлуатації житлового фонду та систем життєзабезпечення Романа Пісарева, завідувача сектору інфраструктури, енергозбереження, транспорту та дорожнього господарства відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Запорізької райдержадміністрації Олени Тоболовської відбулася нарада, під час якої були розглянуті питання: про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери м.Вільнянськ до роботи  в осінньо-зимовий період 2021/2022 років; про проведену роботу з укладання договору на постачання природного газу між ОВУЖКГ м.Вільнянськ та ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг»; про технічний стан теплових мереж м.Вільнянськ та заплановані заходи з їх реалізації та заміни; про стан підключення багатоквартирних будинків м.Вільнянськ до системи централізованого опалення та перспективи переведення мешканців багатоквартирних будинків на індивідуальне опалення.

У заходів також взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, представники галузі освіти, охорони здоров’я, а також підприємств, які відповідають за стан підготовки житлового фонду, об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення.

Нарада пройшла у діловому та конструктивному руслі.