ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ ПИСАНОК «ПИСАНКОВИЙ РАЙ»

Дата: 05.08.2021 15:46

Підбито підсумки обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки», який проводився з березня до травня 2021 року  комунальним закладом «Запорізький  обласний центр художньо-естетичної творчості  учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

У фестивалі взяли участь учень  Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вільнянської міської ради (директор Малиш В.А.) та  вихованці Центру дитячо-юнацького розвитку та дозвілля імені В. Гнаровської Вільнянської міської ради (директор Савченко О.М.).

Серед представлених на фестивалі понад 3000 експонатів, обласним журі відзначено  і роботи  талановитих дітей Вільнянської громади, які відрізнялися високим рівнем майстерності, оригінальністю, глибоким змістом та тематикою.

Переможці нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації:

- шість І місць - вихованці Центру дитячо-юнацького розвитку та дозвілля імені В. Гнаровської Вільнянської міської ради (три - керівник Дробоног О.О. та три - керівник Орлова О.Г.);

- одне ІІ місце - учень Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вільнянської міської ради (керівник Лукіна Т.В.);

- одне ІІІ місце - вихованець Центру дитячо-юнацького розвитку та дозвілля імені В. Гнаровської Вільнянської міської ради (керівник Орлова О.Г.).

Бажаємо натхнення та творчого успіху!!!