ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ ЕСЕ «ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»

Дата: 13.08.2021 07:46

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, з метою привернення уваги до розвитку міжнародних відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою та залучення учнівської молоді до кращих традицій міжнаціональної культури з березня по червень 2021 року проведено обласний етап конкурсу есе «Європа починається з тебе».

Активними учасниками конкурсу стали учні Любимівського навчально-виховного комплексу Вільнянської міської ради (директор Остапенко А.І.).

Учениці цього освітнього закладу нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за зайняте  І місце (керівник Кармазь А.М.) та  ІІ місце (керівник Нетішенська Є.В.).

Бажаємо творчої наснаги  та нових перемог!