Перевірка готовності закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року

Дата: 18.08.2021 16:06

Відповідно до розпорядження Вільнянського міського голови від 09.08.2021 № 231 «Про утворення комісії по перевірці стану готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2021/2022 навчального року» було утворено комісію, до складу якої було залучено представників Запорізького районного управління  Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вільнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, працівники комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Вільнянської міської ради, голова Вільнянської територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки, голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики та праці Вільнянської міської ради.

У терміни 16 - 17 серпня 2021 року комісією здійснено перевірку стану готовності  закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2021/2022 навчального року. Перевірено 3 заклади дошкільної освіти, 6 закладів  загальної середньої освіти, в тому числі і вечірні класи, які забезпечують здобуття освіти засудженими  у виправних установах № 20,      № 55 та 1 заклад позашкільної освіти.

За результатами  перевірки  встановлено,  що заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в основному готові до початку нового 2021/2022  навчального року.

У Вільнянських загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №1,2,3 ще продовжуються поточні ремонти, але це не завадить учасникам освітнього процесу вчасно розпочати новий навчальний рік.