Підготовка до відзначення Дня Державного Прапору України та 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 20.08.2021 16:50

20  серпня 2021 року  під головуванням міського голови Наталі Мусієнко відбулося засідання організаційного комітету Вільнянської міської ради  з підготовки та відзначення 30-ї річниці Незалежності України, на якому розглянуто план заходів з нагоди святкування у 2021 року у Вільнянській  міській територіальній громаді  Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Святкові заходи відбуватимуться протягом 23-24 серпня:

23 серпня – День Державного Прапора України;

24 серпня –  30-річниця Дня Незалежності України.

Під час засідання обговорено питання благоустрою та святкового оформлення площі Фестивальна, проведення святкових, виставкових, патріотично-виховних, спортивних, культурно-мистецьких та урочистих заходів, роботу локацій, майстер-класів, торгових точок, дитячих атракціонів та розважальних зон під час святкування.

Учасниками засідання  обговорено номінації для відзначення грамотами та подяками жителів, що зробили значний внесок у розвиток громади, доопрацьований план заходів.

Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради