Наш прапор житнім золотом цвіте! Він – символ незалежної держави!

Дата: 23.08.2021 12:22

23 серпня вся Україна вшановує одну з головних державних святинь - Державний Прапор України. Це символ нашої держави, втілення національної єдності, честі та гідності, історії і сьогодення.

З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України, сьогодні, 23 серпня, біля будівлі Вільнянської міської ради у місті Вільнянську відбулася традиційна церемонія підняття Державного Прапору України.

Участь у заході взяли міський голова Наталя Мусієнко, заступник голови Запорізької районної ради Запорізької області Віталій Гриценко, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, військовослужбовці Збройних Сил України, учасники Антитерористичної операції, волонтери, представники трудових колективів.

Почесне право підняти Державний прапор України надали сім’ї Канахіних: капітану Національної гвардії України, учаснику бойових дій та ветерану війни Миколі Петровичу та психологу військової частини 3026 Національної гвардії України, молодшому сержанту Олені Сергіївні.

Недержавною нагородою-медаллю “За оборону Рідної Держави” був відзначений лікар ветеринарної медицини тилу військової частини 3033, учасник бойових дій та ветеран війни  Микола Канахін. Грамотою Запорізької районної державної адміністрації та Запорізької районної ради нагороджено директора Вільнянської міської дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” Ігора Пілявського.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання захисників України, що віддали своє життя за нашу державу. В ході урочистої церемонії віддали шану героям – землякам, які загинули під час  Антитерористичної операції на Донбасі, а саме: Олександру Основі, Дмитру Фурдику, Юрію Дмитрієву, Павлу Ушакову,  Анатолію Шумилу, Володимиру Панкову, Володимиру Капралову та на знак пошани, вічної вдячності до могил та пам’ятних дошок учасниками АТО Дмитром Сизгановим, Валентином Ткаченко, Едуардом Урумяном та міським головою Наталею Мусієнко були покладені квіти та прапорці.

Впродовж історичних звершень Прапор ставав символом боротьби за національні й соціальні права українського народу. Серце кожного українця завмирає при підйомі національного прапору. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

Головний спеціаліст внутрішньої та інформаційної політики відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Вільнянської міської ради Вікторія Верещага