Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Вільнянської міської ради

Дата: 26.08.2021 16:10

26 серпня відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Вільнянської міської ради, під час якого було наголошено, що адаптивний карантин продовжено до 1 жовтня, тому потрібно дотримуватись всіх обмежень.

На сьогодні ми знаходимося у «зеленій» зоні, проте показники захворювання на COVID мають тенденцію до зростання.  Особливо важливо дотримуватись всіх обмежень карантину та робити вакцинацію, щоб уникнути локдауну, - зазначила міський голова Наталя Олександрівна.

Також очільниця громади окремо зупинилася на вакцинації серед педагогів та працівників закладів освіти, бо через 5 днів розпочнеться навчальний рік. Осінь та зростання респіраторних захворювань вже не за горами. Тому Наталя Олександрівна наголосила на обов’язковому вакцинуванні освітян, яким працювати з дітьми.

На засіданні місцевої комісії розглядалося питання перевірки інспекторами Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій оьласті освітніх закладів громади щодо стану пожежної та техногенної безпеки. За результатами перевірки керівникам закладів потрібно надати план по усуненню виявлених недоліків.

Головний спеціаліст внутрішньої та інформаційної політики

відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету

Вільнянської міської ради Вікторія Верещага