Засідання оргкомітету з нагоди святкування  Дня пам’яті захисників України в громаді.

Дата: 26.08.2021 16:09

25 серпня відбулося засідання оргкомітету та освітян з нагоди святкування  Дня пам’яті захисників України в громаді. На зібранні директор КУ “Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів” Вільнянської міської ради Лариса Павлівна Ганова зачитала  план заходів з підготовки та відзначення у громаді Дня пам’яті захисників України та зупинилася на  конкретних діях щодо реалізації плану заходів.

До свята заплановано урочистий забіг учнівської молоді, освітян, представників трудових колективів громади та хвилину мовчання.

День пам'яті захисників України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Він приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Символікою цього дня є квітка соняшника, адже у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів.

Головний спеціаліст внутрішньої та інформаційної політики

відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету

Вільнянської міської ради Вікторія Верещага