Виставка у Вільнянському краєзнавчому музеї «У світі захоплень і краси»

Дата: 26.08.2021 16:55

У Вільнянському краєзнавчому музеї розпочала роботу виставка «У світі захоплень і краси». Безліч неповторних виробів надали народні майстри та умільці нашого краю.

Чудові рушники і вишиті картини виготовляє Слободчикова Галина Терентіївна, майстриня приймає замовлення на вишиті вироби. Рукодільниці Новікова Любов Андріївна та Журавльова Людмила Григорівна займаються плетінням спицями і гачком. (фото 1 )

Шалда Альбіна Іванівна захоплюється вишивкою різної техніки. (фото 2) Вишивальниця Кузьмічова Катерина Володимирівна представила яскраві рушники і скатертину. (фото3)

Прекрасні ажурні шалі - роботи Мормуль Лілії. Ажурне плетіння гачком, виготовлення сувенірів – захоплення Буренко Віри. (фото 4 )

Махова Тетяна - автор мережевних серветок, а також вишиває бісером, виготовляє прикраси з стрічок. Вишиті бісером ікони та картини – твори Михайлюк Дар’ї та Мазур Ангеліни. (фото 5)

М’які іграшки, аплікації, штучні квіти виготовляють Рябчун Олена з донькою Любою. (фото 6)

Яскрава вишивка бісером – роботи Проданчук Інни. Майстер художнього ковальства Названов Олександр Васильович виготовляє дивовижні картини з металу.(фото 7)

Будакова Юлія – автор цікавих поробок з пап’є - маше. Кот Анна в’яже м’які іграшки. Щербак Ганна створює гарні прикраси для волосся.(фото ????

Молода художниця Соболь Карина представила Вашій увазі напрочуд гарні живописні картини. (фото 9)

Приходько Ірина і Золотарьова Світлана займаються виготовленням сувенірів. Велике розмаїття поробок виготовили учні недільної школи Свято-Володимирського храму. (фото 10)

Запорошуємо відвідати виставку протягом серпня-вересня 2021 року.

Вільнянський краєзнавчий музей