Оголошення про поточні роботи з вуличного нічного освітлення

Дата: 28.08.2021 14:08

На замовлення виконавчого комітету Вільнянської міської ради з початку року були виконані поточні ремонти вуличного нічного освітлення по вулицях: Запорізька, Нєкрасова, Елеваторна (від вулиці Гнаровської до вулиці Елеваторної 8); по провулку Новому вздовж ЗОШ №2 (від вулиці Горького до вулиці Софіївська); вулиця Сонячна (від вулиці Кошового до провулку Заводський);

Найближчим часом планується провести поточні роботи з вуличного нічного освітлення біля житлового багатоповерхового будинку №13 по вулицям Гнаровської,  Космодем'янської (від провулку Солідарності до провулку Чехова) та  частково по вулицям Першотравнева, Маяковського.

Прохаємо господарів приватних ділянок здійснити обрізку дерев у зоні електромереж, тротуарів біля своїх житлових будинків.

Вчасно зрізане гілля – запорука надійного електропостачання та безпечного пересування мешканців нашого міста!