Свято “Прощавай літечко, зберемо останню квіточку»

Дата: 30.08.2021 15:13

Ось і підійшло літо до кінця, настав час збиратись на навчання! Але щоб не сумувати й запам’ятати останні теплі дні літа, 30 серпня у приміщенні КУ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Вільнянської міської ради” у відділенні реабілітації дітей з інвалідністю відбулось свято - «Прощавай літечко, зберемо останню квіточку». Захід був присвячений  початку навчального року - 1 вересня.  Активну участь у святковій ігровій програмі приймали діти та їх батьки.

Для дітей з інвалідністю були проведені: веселі ігри, естафети, фруктовий майстер - клас. Наприкінці свята, за активну участь у заходах та веселий настрій, всі отримали солодощі. Тож нехай у дітей та їх батьків залишаться найяскравіші спогади про літо 2021!