Засідання оргкомітету з приводу святкування Дня міста Вільнянська

Дата: 07.09.2021 16:13

7 вересня відбулося засідання оргкомітету та освітян з нагоди святкування 78-ї річниці визволення міста від нацистських окупантів і 181-ї річниці заснування міста Вільнянська.  На зібранні секретар виконавчого комітету Вільнянської міської ради Світлана Шраменко  сформувала план заходів з підготовки та відзначення у громаді Дня міста Вільнянська та зупинилася на  конкретних діях щодо реалізації плану заходів, організаційних питань.

До Дня міста планується проведення патріотичних виховних годин у школах громади, мітинг біля Меморіалу Слави, польова кухня для ветеранів, виступи дошкільних та шкільних навчальних закладів, музичної школи, ЦДЮТ, найкращих номерів традиційного міського конкурсу “Панночка - Вільняночка”, виступ української співачки та вечір відпочинку - дискотека. Також плануються проведення майстер-класів, організованих комунальними установами Вільнянської міської ради та яскраві фотозони.

Головний спеціаліст внутрішньої та інформаційної політики

відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету

Вільнянської міської ради Вікторія Верещага