Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Днем фізичної культури та спорту!

Дата: 11.09.2021 08:10

Шановні спортсмени, тренери, фізкультурники, ветерани спорту, працівники спортивних закладів громади!

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради щиро вітає Вас із професійним святом - Днем фізичної культури і спорту.

Наша громада не стоїть осторонь виру спортивного життя. Вихованці спортивних закладів міста, наші досвідчені спортсмени - володарі численних медалей різного ґатунку на регіональних, всеукраїнських змаганнях. Це наша гордість й слава.

Цього дня висловлюємо вдячність усім, для кого фізкультура і спорт стали професією. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних спортсменів громади.

Бажаю всім спортсменам вдалих виступів, а вболівальникам – яскравих та незабутніх вражень! Зичимо всім міцного здоров’я, творчого натхнення, гарного настрою, наснаги, нових спортивних звершень і перемог!

міський голова

Наталія Мусієнко