У Вільнянську провели масову руханку - до Дня фізичної культури та спорту!

Дата: 13.09.2021 10:01

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури та спорту.

Фізична культура завжди відігравала вагому роль у житті нашої громади. Тож розпочалися святкування з ранкової руханки, яку провів тренер-викладач відділення боксу I категорії Руслан Шпітальов та бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу Кирило Сімонов с 10:30 для всіх охочих на спортивному майданчику гімназії “Світоч”.  Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко привітала й побажала усім присутнім здоров’я та козацького духу, а також примножувати здобутки нашого Вільнянського краю перемогами спортсменів.

На свято завітала Світлана Чудеснова,  перший заступник голови Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області, яка привітала усіх зі святом та побажала сили, здоров’я та краси.

Участь у руханці взяли близько ста людей, в тому числі керівництво і працівники Вільнянської міської ради.

Вітаємо усіх з Днем фізичної культури та спорту! Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення, гарного настрою, наснаги, нових спортивних звершень і перемог!

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)