Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 14.09.2021 14:27

Вільнянська міська рада приєднується до міжнародної акції  Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».  Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до акції 16 вересня о 12.00. Збір на площі Фестивальній. З собою мати рукавички та гарний настрій!

В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань правильного поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку.

Зробимо місто чистим напередодні Дня міста та Всесвітнього дня прибирання!

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)