Вільнянська міська територіальна громада

Якість питної води, яку подає "Облводоканал" ЗОР?

Дата: 14.09.2021 16:38

Вільнянська міська рада занепокоєна питанням надання якості питної води споживачам міста Вільнянська“Облводоканалом” ЗОР. На підставі звернень мешканців міста, виконавчим комітетом Вільнянської міської ради було підготовлено запит до керівництва “Облводоканал”.

Комунальне підприємство “Облводоканал” Запорізької обласної ради купує та транспортує питну воду від КП “Водоканал” Запорізької міської ради. За інформацією КП “Водоканал” запах та присмак води з’явився із появленням сине-зелених водоростей.

На наше звернення представниками Вільнянського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП “Облводоканал” ЗОР було ініційовано позачерговий паралельний відбір проб води питної в точці балансового розмежування біля  с. Люцерна спільно з представниками Вільнянської районної СЕС та КП “Водоканал”. Після отримання протоколів дослідження зразків води питної, відхилення у воді не виявлено.