Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Дата: 15.09.2021 15:51

13 вересня відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під керівництвом міського голови Наталі Мусієнко, на якому розглядалися питання стосовно  епідемічного стану в Запорізькій області та темпи вакцинальної кампанії проти  COVID-19.

Заступник директора ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олександр Мащак, звітуючи про стан захворюваності на COVID-19 в онлайн режимі, охарактеризував ситуацію як неоднозначну. Регіон, як і вся Україна, перебуває у "зеленій" зоні, однак за показниками останніх чотирнадцяти днів обласний показник виріс у 1,5 рази та відповідає критеріям переходу в "помаранчеву" зону. Олександр Мащак наголосив, що найбільш ефективним засобом протидії COVID-19 та недопущення погіршення ситуації залишається вакцинація.

Міський голова зазначила, що актуальним для всіх громад залишається питання вакцинації освітян. Є чітке рішення Уряду. Щоб школа чи дитсадок працювали, у них має бути вакциновано не менше 80% працівників. Якщо ці вимоги виконані, то заклад працюватиме у звичному режимі, а якщо ні, то переходить на дистанційний формат, -  зазначила Наталя Мусієнко.

З протоколом засідання районної комісії ви можете ознайомитися на сайті.

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)