День позашкілля у Вільнянському ЦДЮРД Вільнянської міської ради

Дата: 27.09.2021 09:28

Прекрасний подарунок до Дня позашкілля зробили батьки трьох груп дітям БЕМСу - поїздку на ігрову програму з казковими героями, перегляд яскравої, насиченої вистави "Мауглі" у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г.Магара. У театрі відбулася зустріч з випускницею БЕМСу, а тепер актрисою театру Олександрою Ященко. З яскравими емоціями та настроєм, задоволені діти від вистави, ігрової програми та прогулянки на свіжому повітрі, повернулися додому.

Вільнянська міська рада вітає усіх з Днем позашкілля! Бажаємо міцного здоров’я, творчості, цікавих проектів, натхнення, невичерпної енергії. Пишаємось вами і вашими вихованцями! Ви надзвичайно закохані у свою роботу, а ваші вихованці закохані у Вас. Велика вдячність за Ваші старання, за вклад у спільний доробок громади!