День дошкілля!

Дата: 27.09.2021 13:29

Не секрет, що міські заклади дошкільної освіти – предмет особливої гордості вільнянців. Лише пройтись їх затишними приміщеннями - все одно, що зарядитися на довгий час позитивною енергетикою. А скільки вкладено душі, серця, праці їх колективів, батьківської допомоги.  І саме головне, що садочки завжди йдуть в ногу з сучасністю для забезпечення якісною дошкільною освітою вільнянської малечі.

Тільки в  2020-2021 навчальному році в обласному фестивалі хореографічної творчості (народна, сучасна, сюжетна хореографія) серед дітей старшого дошкільного віку «Перлинки Запорізького краю» переможцями стали педагоги закладів дошкільної освіти Вільнянської міської ради:

- у номінації «Народна хореографія» Курамшина Руслана Борисівна, керівник музичний; Нікітенко Олена Володимирівна, інструктор з фізичного виховання комунального закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 6 «Дзвіночок» Вільнянської міської ради ( завідувач Линник О.О.) – ІІ місце;

- у номінації «Сучасна хореографія» Пархоменко Ганна Павлівна, керівник музичний, комунальний заклад дошкільної освіти «Ясла-садок № 5 «Казочка» Вільнянської міської ради    (завідувач Сердюк О.І.) - ІІІ місце;

- у номінації «Сюжетна хореографія» Марченко Яна Олександрівна, Гуріна Анастасія Олегівна, вихователі, комунальний заклад дошкільної освіти «Ясла-садок № 5 «Казочка» Вільнянської міської ради (завідувач Сердюк О.І.)- ІІ місце; Курамшина Руслана Борисівна, керівник музичний; Нікітенко Олена Володимирівна, інструктор з фізичного виховання комунального закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 6 «Дзвіночок» Вільнянської міської ради ( завідувач Линник О.О.) – ІІІ місце.

Наступний обласний фестиваль «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей», на якому  учасники представили свої конкурсні роботи у номінаціях «Художня креативність», та «Коли картина художника оживає…».  І знову наші серед найкращих! Переможцями стали:  Шпак Марина Сергіївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва, комунальний заклад дошкільної освіти «Ясла-садок № 3 «Сонечко»» Вільнянської міської ради (завідувач Болтаєва А.І.)- І місце;  Ставіченко Ганна Сергіївна, асистент вихователя, комунальний заклад дошкільної освіти «Ясла-садок № 6 «Дзвіночок» Вільнянської міської ради (завідувач Линник О.О.)- ІІ місце; Лаврій Діана Романівна, керівник гуртка, комунальний заклад дошкільної освіти «Ясла-садок № 5 «Казочка» Вільнянської міської ради (завідувач Сердюк О.І.)- ІІІ місце; Рябчук Олена Олександрівна, керівник гуртка, комунальний заклад дошкільної освіти «Ясла-садок № 6 «Дзвіночок»   Вільнянської міської ради ( завідувач Линник О.О.)- ІІІ місце.

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Дошкілля та вдячність за самовіданність, вірність обов’язку і покликанню!

Бажаємо Вам завжди мати міцне здоров’я, життєву силу, особисте щастя і родинне тепло. Хай Вас ніколи не покидають рішучість і оптимізм, завзяття і удача, а професійний досвід, глибоке розуміння своєї справи будуть надалі Вашими надійними супутниками в усіх добрих починаннях. Хай найвищою нагородою для Вас завжди буде людська шана і подяка!

КУ "Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку

освітніх закладів " Вільнянської міської ради