Тренування у лікарні

Дата: 08.10.2021 11:01

Згідно протоколу чергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області  № 26  від 01.10.2021, проведено тренування в КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" при аварійному припиненні електропостачання з залученням 18 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Запорізькій області на чолі з керівником Сергієм Морозом,  головного спеціаліста з цивільного захисту виконавчого комітету Вільнянської міської ради Анатолія Говорухи. Опрацьовано  питання щодо можливого залучення автономних джерел електропостачання від фізичних осіб-підприємців.

Головним лікарем КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" Олегом Іващенко забезпечено стале функціонування системи резервного електропостачання в лікарні, проведено аналіз спроможності в залежності від потужності наявних систем резервного електроживлення щодо забезпечення роботи критичного медичного обладнання, опрацьовано покроковий алгоритм дій при аварійному припиненні електропостачання в закладі охорони здоров'я з визначенням відповідальних осіб - працівників закладу щодо порядку дій та залучення засобів із метою забезпечення сталого функціонування відділень лікарні: терапії, хірургії, приймального відділення, реанімації, пологового відділення.

КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" забезпечена електрогенераторами при аварійному припиненні електропостачання та спеціалістами щодо функціонування системи резервного електропостачання!

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)