Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України!

Дата: 10.10.2021 08:10

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Ваша робота вимагає високого рівня професіоналізму та є першочерговою у боротьбі за здоров'я і безпеку життя людей. Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування, питної води, стан навколишнього середовища.

Тільки надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя населення, можна відвернути спалахи інфекційних захворювань, згубний вплив на здоров'я людей техногенних катастроф. Усе це визначає особливу роль державної санітарно-епідеміологічної служби для кожного жителя громади.

Від щирого серця бажаю вам, дорогі працівники санітарно-епідеміологічної служби, міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя і успіхів у професійній діяльності!

З найкращими побажаннями,

міський голова Наталя Мусієнко