Покладання квітів до Дня захисника та захисниць України та Дня Українського козацтва!

Дата: 13.10.2021 10:50

З нагоди Дня захисника та захисниць України у Вільнянську відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків, меморіальних дошок загиблих бійців за волю та незалежність України.

У вшануванні взяли участь міський голова Наталя Мусієнко,  начальник відділу організаційної та кадрової роботи Юлія Остроух, учасники АТО та учні шкіл міста.

- Сьогодні ми вклонилися всім нашим воїнам, які віддали життя за мир, незалежність і свободу рідної землі, - відзначила наталя Олександрівна. - Наше місто пишається своїми захисниками. Тим, хто і нині стоїть на сторожі миру та спокою — велика подяка. Ці воїни постійно доводять, що українців ніколи не зламати!

Пам'ять усіх тих, хто загинув, захищаючи Україну, вшанували хвилиною мовчання.

Нагадаємо, День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Свято встановлене указом з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Також 14 жовтня український народ відзначає День Українського козацтва і християнське свято День Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята духовно об'єднують наш народ і Україну у справжнє свято патріотизму та мужності.

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)