Засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

Дата: 23.10.2021 13:26

22 жовтня відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. Учасники обговорили ситуацію з поширенням коронавірусу в громаді, готовність медичних закладів до роботи в умовах зростання кількості хворих.

Головний лікар КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня " Вільнянської міської ради Олег Іващенко констатував, що нині триває зростання кількості хворих на коронавірус та наголосив на необхідності активізації інформаційної кампанії щодо важливості вакцинації.

Тож потрібно розгорнути кампанію з вакцинації, особливо уражених верств населення (пенсіонерів) і так само посилити інформаційний напрям (через сайти, газети). Мета - донести до населення наскільки важливим є захист від COVID-19. Люди, які роблять щеплення, не лише захищають себе від важкого перебігу в разі захворювання, вони захищають оточення, зокрема членів своєї родини.

З рішеннями, ухваленими комісією, ви можете ознайомитися у протоколі № 21.

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)