Засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

Дата: 26.10.2021 17:16

Сьогодні на позачерговому  засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке пройшло під керівництвом міського голови Наталі Мусієнко, було обговорено епідситуацію у громаді, обмеження щодо масового скупчення людей, особливо в транспорті, а також питання вакцинації, яке стоїть “гостро” на порядку денному.

Кількість розгорнутих ліжок для хворих на COVID-19 на 26.10.2021 в КНП “Вільнянська районна багатопрофільна лікарня” - 70, пунктів вакцинації - 5.

Перевізникі зобов´язані інформувати пасажирів про введені обмеження. В разі виявлення у громадському приміському транспорті пасажирів без відповідних документів штраф сплачуватиме не перевізник, а порушник. Контроль за дотриманням обмежень на транспорті здійснюватимуть правоохоронці - Головне управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області.

З рішеннями, прийнятими комісією місцевою ТЕБ та НС, ви можете ознайомитися у протоколі.

ПРОТОКОЛ № 22 від 26.10.2021