Виховання громадян-патріотів

Дата: 28.10.2021 16:45

З метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства з 23 до 25 вересня 2021 року комунальним закладом «Запорізький  обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради був проведений Відкритий Запорізький обласний фестиваль патріотичних справ учнівської та студентської молоді  «Барви степу».

Фестиваль проведено в польових умовах шляхом таборування на території туристичного пляжу о.Хортиця.

Нашу громаду на фестивалі представила Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Вільнянської міської ради (директор Малиш В.А., керівник Супруненко В.О.).

Для учасників фестивалю були організовані ігри, конкурси  та майстер-класи з: греблі на байдарках, фігурного водіння велосипедом, скелелазіння, стрільби з луку. Молодь виконувала українські пісні та грала на музичних інструментах, весело та динамічно проводила час.

Всі учасники показали гарну підготовку та отримали неоціненний досвід.

КУ "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ, КООРДИНАЦІЇ

ДІЯЛЬНОСТІ ТА РОЗВИТКУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ"

ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ