Засідання сімнадцятої сесії Вільнянської міської ради

Дата: 28.10.2021 17:00

28 жовтня відбулось пленарне засідання сімнадцятої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання. На початку сесії міським головою Наталею Мусієнко було вручено престижну нагороду “Еліта нації” художньому колективу театр-студії БЕМС, який неодноразово був переможцем Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів. Нагороду прислав Херсонський міський благодійний фонд “Прем’єра століття.

Представники органів місцевої влади розглянули та затвердили такі важливі питання: про затвердження звіту про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року, про міський фонд охорони навколишнього природного середовища Вільнянської міської територіальної громади, про передачу у повне господарське відання КП «Вільнянський міськкомунгосп Запорізької області» євроконтейнерів для збирання твердих побутових відходів, земельні питання  та інші.

Щодо питання звіту про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року, до загального фонду міського бюджету надійшло доходів всього 126 327,4 тис. грн., план по доходах 125 476,3 тис.грн., виконання становить 100,7%. По загальному фонду бюджету при плані доходів без врахування трансфертів за 9 місяців 2021 року у сумі 69 647,4 тис. грн. фактично надійшло 71 597,5 тис. грн. По спеціальному фонду бюджету при плані доходів на звітну дату у сумі 1 437,5 тис.грн. фактично надійшло 2 460,7 тис. грн.,  тобто виконано на 171,2%.

Також на сесії депутатами відповідно до  п. 25 ст. 26, ст. 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 15, ст.41, ст. 46, ст.47 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.240, ст.242, ст.250 Податкового кодексу України, з метою поліпшення  фінансування природоохоронних заходів та сприяння впровадженню економічного механізму забезпечення охорони навколишнього природного середовища,   було вирішено створити міський фонд охорони навколишнього природного середовища Вільнянської  міської територіальної громади та затвердити Положення про нього.

Вільнянською міською радою були придбані євроконтейнери для твердих побутових відходів  за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища Вільнянської міської територіальної громади, тому рішенням 17 сесії Вільнянської міської ради вони були передані у повне господарське відання КП «Вільнянський міськкомунгосп Запорізької області». Це оцинковані євроконтейнери для збирання твердих побутових відходів ємністю 1,1 м3 у кількості 5 штук.

Також на сесії було розглянуто ряд питань по затвердженню технічної документації із землеустрою та внесені зміни до Програми «Соціальний захист окремих категорій населення Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік». Депутатами були розглянуті питання щодо управління об’єктами комунальної власності.

Засідання сімнадцятої сесії пройшло в діловому та конструктивному порядку, з рішенням якої ви можете ознайомитися на сайті.

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)