Інформація для тих, хто шукає додаткові ресурси для реалізації власних бізнес-ідей.

Дата: 02.11.2021 09:42

Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців, активних молодих людей, які бажають розпочати власний бізнес, експертів та інвесторів долучитись до створення регіонального банку стартап проєктів.

Стартап-рух — це один із ефективних шляхів економічного розвитку, який використовує світова спільнота.

Запорізька торгово-промислова палата, активно підтримуючи діяльність з розвитку стартап-руху і підприємництва в Запорізькій області, розпочала роботу по створенню презентаційно-освітнього майданчика з сучасними технічними розробками і інструментами для їх просування.

Ключовими завданнями цього проекту є:

• популяризація стартап-руху шляхом організації конкурсу стартап-проєктів;

• виявлення та заохочення активних і обдарованих молодих людей, які ведуть зразкову підприємницьку діяльність;

• створення дискусійного майданчика для підприємців, активних молодих людей, які бажають розпочати власний бізнес, експертів та інвесторів;

• ознайомлення з сучасними інструментами підтримки і фінансування стартапів;

• створення зразків для наслідування в молодіжному середовищі.

З метою формування заявки на участь в презентаційно-освітньому майданчику необхідно ознайомитись з Критеріями формування проєкту та заповнити Форму реєстрації  за посиланням.

Долучайтесь!

РЕЄСТРАЦІЯ СТАРТАП-ПРОЄКТІВ

Телефони для довідок: (050) 668 6224; (098) 872 2962

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті ЗТПП: https://www.cci.zp.ua/do-uvagy-avtoriv-startap-proyektiv/