ВІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 30.10.2021 09:35

Вільнянська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу освіти та культури Вільнянської міської ради, 1 посада;

- головного спеціаліста відділу освіти та культури Вільнянської міської ради, 2 посади;

- головного спеціаліста – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Вільнянської міської ради, 1 посада.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти та культури Вільнянської міської ради:

Повинні знати: Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про основні засади молодіжної політики», «Про фізичну культуру і спорт»), «Про культуру», «Про туризм», «Про охорону культурної спадщини», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; акти Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства; основи психології; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Громадянство України.

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, (за рішенням суб'єкта призначення), вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти та культури Вільнянської міської ради:

Громадянство України.

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівне не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Вільнянської міської ради:

Повинні знати: Конституцію України, Бюджетний кодекс України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; акти Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства; основи психології; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Громадянство України.

Без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають: заяву про участь у конкурсі; особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); довідку про допуск до державної таємниці  (у разі його наявності). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи надавати за адресою: 70002, м.Вільнянськ, вул. Бочарова, 4 каб. 1.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном: 4-10-94.