ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.11.2021 11:22

11 листопада 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Членами виконавчого комітету розглянуто ряд актуальних та важливих питань життєдіяльності території, зокрема: про організацію благоустрою території Вільнянської міської територіальної громади у 2021 році; про стан проведення роботи по виявленню та переведенню до комунальної власності безгосподарних житлових будівель на території Вільнянської міської територіальної громади; про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Вільнянська багатопрофільна лікарня» Вільнянської міської ради на 2022 рік; про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Вільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільнянської міської ради на 2022 рік; про утворення місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту Вільнянської міської ланки Запорізької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізького району, затвердження переліку структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, підприємств на території Вільнянської міської територіальної громади, які утворюють місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту та Положення про них; про підсилення охорони та збереження від пошкоджень підземних ліній зв’язку, які проходять на території Вільнянської міської територіальної громади; про визначення місць для торгівлі новорічними ялинками на території міста Вільнянськ тощо.

Також членами виконавчого комітету розглянуто проєкти рішень міської ради, які плануються до розгляду на засіданні вісімнадцятої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання.

Засідання виконавчого комітету міської ради пройшло у діловому та конструктивному руслі.

Відділ організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету міської ради