РЕЄСТРАЦІЯ ДЕКЛАРАЦІЙ ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ СЕРВІСІВ

Дата: 15.11.2021 09:04

Міністерство економіки України та Державна служба України з питань праці спільно запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства  з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Тепер електронна послуга з реєстрації декларації є доступною у всіх територіальних управліннях Держпраці. Для того, щоб отримати цю послугу, необхідно зареєструватися на Порталі електронних сервісі Мінекономіки my.gov.ua та замовити послугу через персональний кабінет за посиланням https://bit.ly/3hmD7EN. Це не вимагає додаткового програмного забезпечення.

На головній сторінці територіального органу Держпраці розміщено інтерактивне вікно «Подати Декларацію відповідності МТБ в електронному вигляді» із гіперпосиланням на відповідну послугу, опубліковану на Порталі електронних сервісів.

За інформацію Головного управління Держпраці у Запорізькій області