16 ЛИСТОПАДА СТАРТУЄ БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС «GOOGLE ДЛЯ ТУРИЗМУ: РОЗВИТОКБІЗНЕСУ ОНЛАЙН»

Дата: 15.11.2021 10:22

Цього року, зважаючи на виклики пандемії для представників малого та середнього бізнесу, Google Україна започатковує онлайн-курс для розвитку цифрових навичок представників середнього та малого бізнесу у туристичній та готельно-ресторанній галузях. Метою курсу є допомога СМБ в отриманні нових цифрових знань для розвитку та більших можливостей працевлаштування задля ефективного подолання наслідків впливу COVID-19.

Курс складається із 7 безкоштовних онлайн-тренінгів та практичних занять в період з 16.11.2021 по 7.12.2021 від провідних експертів у галузі цифрового маркетингу, аналітики та продажів. Тренінги орієнтовані на представників туристичної галузі та готельно-ресторанної індустрії, для підприємців, бізнес яких ще не представлений онлайн, і для тих, хто вже вийшов в онлайн.

Водночас курс охоплює універсальні теми можливостей цифрових технологій, що будуть корисними для будь-кого, хто прагне вдосконалити цифрові навички для роботи онлайн.

У програмі:

- комплексне навчання підприємців цифрових інструментів для розвитку туристичного бізнесу;

- персональні поради від експертів із реклами, соціальних мереж, оптимізації сайтів, фото-справи та інструментів Google;

- практичні завдання та консультації у прямому ефірі;

- історії успішного досвіду застосування цифрових технологій від представників туристичних бізнесів.

Долучайтеся до курсу та беріть участь у модулях наживо!

Наприкінці кожного тренінг у найбільш активні учасники матимуть нагоду перевірити здобуті знання та взяти участь у розіграші подарунків від Google!

Курс складається з 7 безкоштовних онлайн-тренінгів різних рівнів складності. Тренінги будуть корисними і для підприємців, бізнес яких ще не представлений онлайн, і для тих, хто вже вийшов в онлайн.

Реєстрація на курс «Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн» доступна за посиланням.

Долучайтеся вже зараз та опановуйте цифрові навички для розвитку вашого бізнесу!

Тренінги відбуватимуться по вівторкам та четвергам о 16-00 годині.