Я ЛЮБЛЮ СВОЮ КРАЇНУ

Дата: 16.11.2021 08:45

В рамках Всеукраїнського конкурсу відеороликів серед лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено обласний конкурс флешмобів «Я люблю свою країну».

На конкурс було представлено понад 200 відеороликів.

Серед 19 відеороликів, яким присуджено І місце, є відеоролик вихованців Народного художнього колективу театру-студії «БЕМС» Центру дитячо-юнацького розвитку та дозвілля імені В. Гнаровської Вільнянської міської ради (директор Савченко О.М., керівник Демиденко С.В.).

Журі конкурсу відзначило відеоролик театру-студії «БЕМС» за сюжетність, емоційний вплив на глядача, популяризацію традицій та звичаїв рідного краю та Батьківщини, формування активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни.

Щиро вітаємо Народний художній колектив театр-студію «БЕМС» з перемогою і бажаємо подальших успіхів!