ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВІСІМНАДЦЯТОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.11.2021 11:07

18 листопада відбулося засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання.

На розгляд депутатському корпусу було представлено одне питання – «Про розгляд заяви громадян Горбатко Г.А., Доненко В.О. від 04.02.2021 року в порядку досудового врегулювання спору про дострокове припинення повноважень старости Коваленко І.О.».

Попередньо вказане питання було розглянуто на спільному засіданні постійних депутатський комісій.

За результатами конструктивного діалогу та обговорення депутатським корпусом міської ради було прийнято відповідне рішення.

Засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії міської ради пройшло у діловому та конструктивному руслі.

Відділ організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету міської ради