ПАМ"ЯТКИ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ

Дата: 18.11.2021 12:37

З метою патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях народу України, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю, ознайомлення з природними памятками та об’єктами заповідного фонду впродовж жовтня 2021 комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради був проведений обласний конкурс пошукових робіт учнівської молоді «Памятки Запорізького краю».

На конкурс представили пошукові роботи з описом історико-культурних памяток та памяток природи експедиційні групи Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1(директор Малиш В.А.), Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (директор Гринько І.М.), Вільнянської гімназії «Світоч» (директор Шабаль К.С.) Вільнянської міської ради.

Переможцем конкурсу у номінації «Памятки історії» став учень Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (керівник Сало Ю.О.) – ІІ місце.

У номінації «Памятки архітектури та містобудування» гурток «Дослідники минулого» Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник Супруненко В.О.) виборов І місце.

Два ІІІ місця вибороли учень Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 та  Вільнянської гімназії «Світоч» (керівник Рогатіна Я.О.) у номінації «Памятки природи».

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів!