Засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради

Дата: 23.11.2021 13:38

22 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради, на порядок денний якого було винесено 23 питання.  У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови Віктора Плахоті, за участю секретаря міської ради Світлани Шраменко, старост населених пунктів громади та керівників окремих структурних підрозділів.

З основних питань членами виконавчого комітету Вільнянської міської ради було розглянуто про розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки розвитку теплового господарства Вільнянської міської територіальної громади на 2021 - 2022 роки»; про розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження Міської цільової Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік»; про розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження Цільової програми забезпечення цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022рік», Про розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.01.2021 «№ 19 «Про перейменування комунальної установи «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської районної ради, затвердження нової редакції Статуту, структури та чисельності», про розгляд проекту рішення міської ради «Про проект бюджету Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік» та інші. А також внесено зміни до деяких Програм  Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік.

На засіданні виконавчого комітету розглянуто важливе питання щодо перепрофілювання (зміну типу) освітніх закладів: Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вільнянської міської ради у Вільнянську гімназію №1 Вільнянської міської ради», Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради у Вільнянський ліцей №2 Вільнянської міської ради», Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради у Вільнянський ліцей №3 Вільнянської міської ради»,  Вільнянської гімназії «Світоч» Вільнянської міської ради у Вільнянський ліцей «Світоч» Вільнянської міської ради», Любимівського навчально-виховного комплексу Вільнянської міської ради у Любимівську гімназію Вільнянської міської ради», Новогупалівського навчально-виховного комплексу Вільнянської міської ради у Новогупалівську початкову школу Вільнянської міської ради».

Членами виконкому було розглянуто питання захисту прав дитини, попередньо опрацьовані комісією Вільнянської міської ради з питань захисту прав дитини. Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі.

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)