Профільні комісії працюють

Дата: 24.11.2021 11:34

25 листопада відбудеться 19 (позачергова) сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання. 23 листопада пройшли засідання постійних профільних комісій Вільнянської міської ради, якими були розглянуті всі питання, які попередньо включені до порядку денного.

Депутати розглянули підготовлені до сесії документи, внесли свої пропозиції та зауваження до даних питань. З основних питань, що були розглянуті такі: Про внесення змін до рішення міської ради від 28.01.2021 № 19 «Про перейменування комунальної установи «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської районної ради, затвердження нової редакції Статуту, структури та чисельності, про місцеву Програму соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2022 рік,  про міську Програму «Безпечне місто на 2022 рік»,  про затвердження Міської цільової Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік, про затвердження Цільової програми забезпечення цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022рік, про Програму охорони навколишнього природного середовища Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік, про затвердження Програми комплексного розвитку зелених зон на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 - 2025 роки та інші.

Також на сесії буде розглянуто ряд питань по затвердженню технічної документації із землеустрою, яким депутати приділяють особливу увагу та внесені зміни до програм: «Соціальний захист окремих категорій населення Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік», соціально-економічного та культурного розвитку Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік, «Новий рік» на 2021 рік», забезпечення належного функціонування комунальних дошкільних навчальних закладів міської ради на2021 рік, розвитку освіти Вільнянської міської ради на 2021-2022 роки,  розвитку галузі «Охорона здоров'я» на 2021 рік, боротьби з онкологічними захворюваннями на 2021 рік, підтримки та розвитку КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня» на 2021 рік,  економічної підтримки Вільнянського місцевого архіву на 2021 рік, підтримки та розвитку КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня» на 2022 рік.

Комісії пройшли у діловому та конструктивному порядку, питання порядку денного винесені на розгляд сесії.

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)