Загальнообласна акція «Декада зайнятості для людей з інвалідністю»

Дата: 24.11.2021 16:46

24 листопада 2021 року Вільнянською районною філією Запорізького ОЦЗ в рамках загальнообласної акції «Декада зайнятості для людей з інвалідністю» проведено спільний онлайн-захід за участю керівників місцевого сервісного центру обласного управління Пенсійного фонду Надії Береснєвої та Вільнянського бюро безоплатної правової допомоги Вікторії Халімон.

Мета заходу - комплексно поінформувати осіб з інвалідністю про доступні соціальні послуги, які можуть стати їм в нагоді та полегшити життя.

В. Халімон надала інформацію про можливості здобути освіту за обраною спеціальністю; отримати матеріальну допомогу на оздоровлення та інше.

Представник управління Пенсійного фонду Н. Береснєва повідомила про зміни, які відбуваються в законодавстві під час реформування пенсійної системи,та їх наслідки для громадян.

Слухачі з числа безробітних мали можливість отримати відповіді на загальні питання, а для вирішення особистих були запрошені на індивідуальні консультації.