Засідання виконавчого комітету 22 листопада 2021 року

Дата: 25.11.2021 14:36

Порядок денний засідання виконавчого комітету від 22.11.2021

Протокол засідання виконавчого комітету від 22.11.2021

Про розгляд проекту рішення міської ради «Про цільову Програму забезпечення цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території Вільнянської територіальної громади на 2022 рік».

Про розгляд проекту рішення Вільнянської міської ради «Про міську Програму «Безпечне місто на 2022 рік»»

Про розгляд проекту рішення Вільнянської міської ради «Про затвердження «Програми охорони навколишнього природного середовища Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік»»

Про розгляд проекту рішення «Про внесення змін до Програми «Соціальний захист окремих категорій населення Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік», затвердженої рішенням міської ради від 18.03.2021 №17, зі змінами та доповненнями»

Про розгляд проекту рішення "Про ІІрограму економічної підтримки Вільнянського місцевого архіву на 2022 рік"