Пройшла позачергова 19 сесія Вільнянської міської ради

Дата: 26.11.2021 16:12

25 листопада відбулось пленарне засідання  дев’ятнадцятої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання. Представники органів місцевої влади розглянули та затвердили питання згідно з порядком денним. Важливі питання, яким депутати приділили увагу були: Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік (зі змінами), затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 № 29, Про затвердження Програми фінансової підтримки розвитку теплового господарства Вільнянської міської територіальної громади на 2021 - 2022 роки,  Про міську Програму «Безпечне місто на 2022 рік» Про Програму охорони навколишнього природного середовища Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік, Про затвердження Програми комплексного розвитку зелених зон на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 - 2025 роки, Про проект бюджету Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік та інші.

Прийняті програми підтримки КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня» на 2022 рік: Цільова соціальна програма протидії захворюванню на туберкульоз, соціальна програма «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет»,   Програма протидії захворюваності на BIJl-інфекцію, Програма удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю,  Програма боротьби з онкологічними захворюваннями, Програма профілактики, діагностики та лікування рідкісних (орфанних) хвороб,  Програма «Лікування осіб, які страждають на психічні розлади», Цільова соціальна програма Місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я.

На засіданні сесії розглянуто важливе питання щодо перепрофілювання (зміну типу) освітніх закладів: Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вільнянської міської ради у Вільнянську гімназію №1 Вільнянської міської ради», Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради у Вільнянський ліцей №2 Вільнянської міської ради», Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради у Вільнянський ліцей №3 Вільнянської міської ради»,  Вільнянської гімназії «Світоч» Вільнянської міської ради у Вільнянський ліцей «Світоч» Вільнянської міської ради», Любимівського навчально-виховного комплексу Вільнянської міської ради у Любимівську гімназію Вільнянської міської ради», Новогупалівського навчально-виховного комплексу Вільнянської міської ради у Новогупалівську початкову школу Вільнянської міської ради». Згідно законодавства місяць триватимуть  громадські обговорення, будуть прийматися пропозиції до відділу освіти щодо даного питання.

Депутати також розглянули земельні питання. Засідання сесії пройшло в діловому та конструктивному порядку, з рішеннями якої ви зможете ознайомитися на сайті.