Запорізький район: рятувальники провели бесіду із  вчителям про пожежну безпеку

Дата: 30.11.2021 16:38

В інформаційно-роз’яснювальній роботі рятувальники завжди значну увагу приділяють співпраці з працівниками освіти, адже саме  на вчителів  покладається відповідальність за навчання правилам безпеки життєдіяльності та  збереження життя і здоров’я покоління, що підростає.

Тож, 30 листопада рятувальники завітали до Вільнянської загальноосвітньої школи № 2 для того, щоб розповісти педагогічному  колективу про основні правила пожежної та техногенної безпеки.

На початку виступу головний інспектор Запорізького РУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Руслан Шпак ознайомив освітян з кількістю пожеж, що сталися безпосередньо на території району та наслідками, яких завдав вогонь.

Вчителям нагадали про те, як діяти в умовах надзвичайних ситуацій. Особливу увагу присутніх було зосереджено на питаннях щодо дій при надзвичайних ситуаціях техногенного характеру, евакуації із навчального закладу,  діям при розливі ртуті, а також розповіли про те, як слід поводитися з вибухонебезпечними предметами.

На завершення виступу освітянам наглядно продемонстрували, як користуватись вогнегасниками у разі виникнення пожежі.

Наприкінці зустрічі  присутні подякували рятувальникам за корисну та пізнавальну інформацію.