A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вільнянська міська громада
Запорізька область, Запорізький район

Дев'ятнадцята (позачергова) сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 02.12.2021 17:12
Кількість переглядів: 763

Протокол від 25.11.2021

Про внесення змін до Регламенту Вільнянської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2020 № 2

Про надання згоди на передачу з балансу на баланс цілісного майнового комплексу - бухгалтерії КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня»

Про звільнення ДУ «Софіївська виправна колонія (№ 55)» від сплати державного мита у 2022 році

Про перейменування Комунального дошкільного навчального закладу «Ясла- садок № 6 «Дзвіночок» Вільнянської міської ради та затвердження нової редакції Статуту

Про внесення змін до Програми «Соціальний захист окремих категорій населення Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік», затвердженої рішенням міської ради від 18.03.2021 №17, зі змінами та доповненнями

Про затвердження Програми «Про соціальну допомогу громадянам Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Про місцеву Програму соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, на 2022 рік

Про затвердження Програми «Соціальний захист окремих категорій населення Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Про внесення змін до рішення Вільнянської міської ради від 28.01.2021 №18 «Про перейменування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської районної ради, затвердження нової редакції Статуту, структури та чисельності», (зі змінами та доповненнями)»

Про внесення змін до Програми соціально - економічного та культурного розвитку Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік ( зі змінами), затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №29

Про затвердження Програми фінансової підтримки розвитку теплового господарства Вільнянської міської територіальної громади на 2021-2022 роки»

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік

Про міську Програму « Безпечне місто на 2022 рік »

Про Міську цільову Програму створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Вільнянської територіальної громади на 2022 рік

Про цільову Програму забезпечення цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік

«Про затвердження «Програми охорони навколишнього природного середовища Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Про внесення змін до міської Програми «Новий рік» на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 № 46»

Про затвердження Програми функціонування громадського туалету по вул.Зачиняєва, 17В у м.Вільнянську на 2022 рік

Про затвердження Програми комплексного розвитку зелених зон на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 -2025 роки

Про Програму відзначення державних, професійних свят та знаменних дат у Вільнянській міській територіальній громаді на 2022 рік

Про внесення змін до Програми забезпечення належного функціонування комунальних дошкільних навчальних закладів міської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №30 (зі змінами)

Про внесення змін до Програми розвитку освіти Вільнянської міської ради на 2021 - 2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №40 (зі змінами)

Про внесення змін до Програми розвитку галузі "Охорона здоров'я" на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №33 (зі змінами)

Про внесення змін до Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №35 (зі змінами)

Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Вільнянської міської ради від 24.12.2020 №31 (зі змінами)

Про внесення змін до Програми економічної підтримки Вільнянського місцевого архіву на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №52 (зі змінами)

Про Програму підтримки та розвитку КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" Вільнянської міської ради на 2022 рік

Про Програму розвитку та підтримки галузі "Охорона здоров'я" Вільнянської міської ради на 2022 рік

Про Цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2022 рік

Про Цільову програму "Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет" на 2022 рік

Про Програму протидії захворюваності на BIЛ-інфекцію на 2022 рік"

Про Програму удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2022 рік

Про Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2022 рік

Про Програму профілактики, діагностики та лікування рідкісних (орфанних) хвороб на 2022 рік

Про Цільову Програму "Лікування осіб, які страждають на психічні розлади" на 2022 рік"

Про Цільову соціальну програму Місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я на 2022 рік

Про Програму економічної підтримки Вільнянського місцевого архіву на 2022 рік

Про Програму "Місто Вільнянськ - член Асоціації міст України" на 2022 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2020 №56 «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами та доповненнями)

Про проект бюджету Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік

Про перепрофілювання (зміну типу) Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Вільнянської міської ради у Вільнянську гімназію №1 Вільнянської міської ради

Про перепрофілювання (зміну типу) Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради у Вільнянський ліцей №2 Вільнянської міської ради

Про перепрофілювання (зміну типу) Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради у Вільнянський ліцей №3 Вільнянської міської ради

Про перепрофілювання (зміну типу) Вільнянської гімназії «Світоч» Вільнянської міської ради у Вільнянський ліцей «Світоч» Вільнянської міської ради

Про перепрофілювання (зміну типу) Любимівського навчально-виховного комплексу Вільнянської міської ради у Любимівську гімназію Вільнянської міської ради

Про звернення депутатів Вільнянської міської ради ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах

Про звернення депутатів Вільнянської міської ради до Голови Верховної Ради України, голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», та народних депутатів України дев’ятого скликання з приводу публічної заяви народних депутатів від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» щодо екотероризму на Вільнянщині.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сороці І.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Олексійчук К.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федорченку К.В. та гр. Прокоф’євій О.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маляр А.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сухачову А.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Полегенькій Т.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленн (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малишу В.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Огієнко О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гурєєву В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ДІЛЯНКИ Х ІЯ розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ФОП Вєльчеву В.В.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для виробничої діяльності 1111 «Стандарт»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Горяніну В.Б.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Лельку В.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Дерко Т.О. та Дерко Л.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стешенко О.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Манжосу І.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянам Неткал Н.В., Неткал С.В., Бойко Л.І., Сироткіній І.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Сойнікову О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дл будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спору (присадибна ділянка) гр. Олійнику В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Руденку Я.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Панасюк Я.С.

Про зміни в складі конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Про розгляд заяви гр. Горбатко Г.А. стосовно затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь