Засідання виконавчого комітету 8 грудня 2021 року

Дата: 10.12.2021 09:33

Протокол

Про затвердження Положення про платні медичні послуги та Переліку тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Вільнянська багатопрофільна лікарня" Вільнянської міської ради

Про розгляд проекту рішення "Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" на 2021 рік, затвердженої рішенням Вільнянської міської ради від 24.12.2020 № 31 (зі змінами)

Про розгляд проекту рішення «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Про розгляд проекту рішення "Про затвердження Програми соціально- економічного та культурного розвитку Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік"

Про розгляд проекту рішення «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Вільнянської міської ради на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №40 (зі змінами)»

Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна комунальної власності Вільнянської міської територіальної громади, ПП «Вільнянське БТІ»

Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна комунальної власності Вільнянської міської територіальної громади, ТОВ «Брок Сервіс плюс»

Про розгляд проекту рішення міської ради «Про доцільність передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності Вільнянської міської територіальної громади, балансоутримувачем якого є КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня» Вільнянської міської ради»

Про розгляд проекту рішення міської ради «Про клопотання до Запорізької обласної ради щодо передачі об’єкта соціальної інфраструктури «Водопостачання с. Петрівське Любимівської сільської ради Запорізького району Запорізької області - реконструкція» (коригування)»

Про розгляд проекту рішення «Про затвердження Програми «Питна вода Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Про розгляд проекту рішення " Про затвердження "Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік"

Про розгляд проекту рішення «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Про розгляд проекту рішення " Про внесення змін до Програми соціально - економічного та культурного розвитку Вільнянської міської територіальної громади на 2021 рік ( зі змінами), затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №29 "

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Вільнянської міської ради від 11.03.2021 № 33 «Про встановлення цін (тарифів) на ритуальні послуги, які надаються комунальним підприємством «Спеціалізована ритуальна служба Вільнянської міської ради».

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.10.2021 №268 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, на послуги з централізованого опалення»

Про розгляд проекту рішення «Про розгляд проекту рішення «Про внесення змін до Положення про відділ будівництва, архітектури, інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Вільнянської міської ради, затвердженого рішенням від 29.04.2021 р. №15»

Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Вільнянської міської ради у II півріччі 2020 року

Про утворення місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії, затвердження Положення про комісію та її складу