Книжкова виставка «Мужність і біль Чорнобиля»

Дата: 14.12.2021 13:28

14 грудня – день вшанування ліквідаторів аварії на чорнобильській АЕС. Сьогодні наш обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією.

Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємось тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов`язок перед рідною землею і рідним народом, врятувавши не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.

Чорнобиль – це мужність, героїзм та біль. Ця катастрофа має початок, але не має кінця.  Ми завжди будемо пам’ятати героїв!

Запрошуємо до бібліотеки ознайомитись книжковою виставкою «Мужність і біль Чорнобиля», присвячену ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

КУ «Вільнянська централізована бібліотечна система»

Вільнянської міської ради