Запорізький район: рятувальники нагадують, що попередити пожежу набагато легше, а ніж мати справу з її наслідками!

Дата: 16.12.2021 09:06

Рятувальники завжди приділяють належну увагу профілактично-агітаційній роботі з громадянами, адже саме цей вид роботи сприяє обізнаності наших громадян у сфері пожежної безпеки.

Розповідаючи та нагадуючи громадянам основні правила пожежної безпеки в побуті, тим самим рятувальники можуть вберегти їх виникнення такої надзвичайної події як пожежа.

Цього разу співробітники Служби Порятунку провели профілактичне відпрацювання населених пунктів Вільнянської громади, зокрема, сіл Петрівське, Скелювате, Грізне та Новотроїцьке.

Рятувальники провели бесіди із громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електричними приладами, пічним та газовим опаленням, а також  вручили їм інформаційні листівки. Мешканцям нагадали й  основний алгоритм дій при виникненні пожежі.

Рятувальники нагадують, що попередити пожежу набагато легше, ніж мати справу з її наслідками!

Запорізьке районне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області