ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Дата: 22.12.2021 10:17

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем енергетика!

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична, оскільки, від неї залежить світло й тепло у наших оселях, стабільне функціонування промисловості, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

Бажаю нових творчих злетів і здобутків, нескінченної енергії в душі, нехай професіоналізм енергетиків і в подальшому примножує могутність нашої незалежної держави України та Вільнянської міської територіальної громади зокрема!

Бажаю кожному з вас відчувати впевненість у завтрашньому дні, щоб робота була оцінена по достоїнству і професія енергетика ніколи не втрачала свого престижу і поваги. Нехай надійною опорою завжди буде сім'я, рідні та друзі. Міцного вам здоров'я, успіхів у всіх починаннях, миру і благополуччя.

З повагою,

міський голова Наталя Мусієнко