ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОЇ СЕСІЇ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.12.2021 13:48

23 грудня відбулося засідання двадцять першої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання.

На початку пленарного засідання міський голова Наталя Мусієнко подякувала усім депутатам за плідну роботу протягом 2021 року та участь у розбудові міської громади. Вручила подяки депутатам міської ради, які протягом року надавали посильну допомогу закладам освіти, бібліотечній системі, взяли активну участь у розвитку Вільнянської міської територіальної громади, це – Костянтин Білобородов, Валентина Ємельянова, Юрій Яблуновський.

На розгляд депутатському корпусу було представлено 32 питання.

Депутатами прийнято бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік, затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік, Програму «Питна вода Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік», Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності Вільнянської міської територіальної громади  на 2022 рік, Програму поводження з твердими побутовими відходами на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік та інші.

ДУ «Вільнянська виправна колонія (№ 20)» та ДУ «Кам’янська виправна колонія (№ 101)» звільнено від сплати державного мита у 2022 році.

Також депутатами розглянуто ряд земельних питань, за результатами чого прийняті відповідні рішення.

Попередньо усі проєкти рішень були розглянуті на засіданнях постійних депутатський комісій.

Засідання двадцять першої сесії міської ради пройшло у діловому та конструктивному руслі.

Відділ організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету міської ради