Вільнянська міська територіальна громада

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Дата: 24.12.2021 11:12

Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко провела чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Присутніми було розглянуто ряд важливих питань, у тому числі:

- про епідемічний стан на території громади, пов'язаний з поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

- про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

- про реалізацію заходів цивільного захисту на базовому рівні, пов’язаних з реформуванням місцевого самоврядування;

- про підготовку до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2022 році;

- про забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою тощо.

Міський голова звернула увагу присутніх на необхідності вжиття усіх можливих заходів для сталого життєзабезпечення території, у тому числі здійснення чергування комунальними установами та іншими організаціями у вихідні та святкові дні.

Відділ організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету міської ради