РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ У ЛІКАРНІ

Дата: 31.12.2021 08:21

30 грудня співробітниками Запорізького РУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу у КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" Вільнянської міської ради щодо дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки. Особлива увага рятувальниками приділялась на дотриманні вимог безпеки  при експлуатації кисневих установок та обладнання. Під час проведення заходу рятувальники нагадали як користуватися первинними засобами пожежогасіння та першочергові дії під час виникненні пожежі.

Рятувальники  вкотре закликають громадян бути обережними при  використанні вогню.

Пам’ятайте! Вогонь стає ворогом, якщо з ним поводитись необережно. Пожежі легше запобігати, ніж її гасити.

Запорізьке РУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області