Новорічне привітання міського голови Наталі Мусієнко

Дата: 31.12.2021 11:02

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас із найочікуванішими та найсвітлішими святами – Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік і Різдво — традиційно родинні свята. Це ще з дитинства усіма нами улюблені й радісні дні, сповнені світлом спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла і надії. Тож нехай і наразі вони стануть яскравим початком успішного прийдешнього року, який буде щедрим на добрі справи та здобутки.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021-ий був важким – суцільним випробуванням для кожного. Однак цей рік також прожитий не дарма. Він насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та новими звершеннями. Відтак рік, що минає, подарував нам новий професійний і життєвий досвід, радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень.

Так, напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай рік, що вже на порозі, виправдає усі ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут нашим сім’ям. Хай панують у домівках мир, взаєморозуміння й любов. А ще від усієї душі зичу всім вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Бажаю, щоб у святкову ніч звучали найкращі побажання, а новорічне диво стало причиною гарного настрою.

Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас — і тих, хто зустрічає ці свята вдома у родинному колі, і тих, хто далеко від рідної домівки. Вірю, що у новому році новостворена Вільнянська міська територіальна громада стане прикладом розвитку та процвітання!

Веселих Різдвяних свят, смачної куті, веселої коляди, щедрого та щасливого Нового року!

З щирими побажаннями

міський голова